Administrator Baz Danych

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.

Warszawa

11 dni temu

Dostarczamy nowoczesne i skuteczne narzędzia informatyczne dedykowane administracji skarbowej, Służbie Celnej i kontroli skarbowej. Bądź ich współautorem!

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • Instalacja, konfiguracja oraz administracja bazami danych MSSQL,Oracle, Postgres
  • Monitorowanie efektywności działania baz danych
  • Rozwój i wdrażanie skryptów SQL oraz narzędzi do monitoringu i automatyzacji
  • Diagnozowanie i rozwiazywanie występujących incydentów i problemów (II linia wsparcia)
  • Praca z najnowszymi technologiami, udział w dużych projektach
  • Opracowanie rozwiązań usprawniających administrację i działanie systemu
  • Przygotowywanie zmian w konfiguracji infrastruktury teleinformatycznej i ich dokumentacja
  • Współpraca z innymi Zespołami podczas wdrażania nowych rozwiązań oraz przejmowania systemów do utrzymania
  • Monitorowanie oraz raportowanie pojemności i ciągłości usług IT
  • Tworzenie procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych
Profil idealnego kandydata:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Unix i Linux
  • Umiejętność tworzenia skryptów
  • Znajomość narzędzi do backupu, np. TSM oraz monitorowania np. Nagios
  • Praktyczna znajomość zagadnień High Availability, replikacji danych, deduplikacji danych, snapshotów, Disaster Ricovery
  • Sprawne posługiwanie się językiem SQL, PL/SQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia  i dobrej organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Prace w trybie zdalnym
  • Opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Dobrą atmosferę pracy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Administrator Baz Danych
Większość firm i instytucji nie mogłoby funkcjonować bez bazy danych. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie bazy gromadzone są na dyskach w postaci zapisu cyfrowego. Administrator Baz Danych obsługuje bazy, czyli zbiory informacji potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Do obowiązków administratora należy wprowadzenie należytych informacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania i przechowywanie informacji w bazie - w ...
Praca Administrator Baz Danych