Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator - Konserwator

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 2461718, z dnia 2019-05-21

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
W Bielsku-Białej
Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało dbanie o poprawne
funkcjonowanie obiektu uczelni i jej instalacji, a także wykonywanie drobnych napraw i prac
konserwatorskich.

Wymagania

Od optymalnego kandydata oczekujemy:

  • Nadzorowania pracy instalacji technicznych obiektu i utrzymywania ich w ruchu;
  • Dokonywania drobnych napraw instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych, mechanicznych itp.;
  • Napraw i konserwacji elementów konstrukcyjnych budynku, ogrodzeń itd.;
  • Wykonywania drobnych napraw elementów wyposażenia uczelni i klas itp.;
  • Otwierania i zamykania drzwi uczelni (i nadzór nad osobami wchodzącymi do budynku), zapalania i gaszenia świateł na początku i na końcu dnia;
  • Stosowania się do przepisów i regulaminów BHP oraz ppoż. podczas wykonywania pracy;
  • Zdolności do dostosowania się do kultury organizacyjnej uczelni;
  • Zgłaszania do kierownictwa zauważonych uszkodzeń, które nie mogą być naprawione samodzielnie.

W procesie rekrutacji ze szczególnym uwzględnieniem będą brane pod uwagę następujące
kryteria: niekaralność, brak nałogów, otwartość i chęć współpracy, schludność, uprzejmość w
kontakcie, dbałość w zakresie wykonania obowiązków.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu

Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Technik Utrzymania Obiektu Praca Technik Utrzymania Obiektu