Administrator nieruchomości

AD NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.

Poznań

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 4455635, z dnia 2021-04-07

Spółka zajmuje się głównie zarządzaniem Wspólnotami Mieszkaniowymi.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • obsługa klienta wspólnot mieszkaniowych,
  • kontrole nieruchomości (obchody) a więc częste wyjścia poza biuro
  • udzielanie odpowiedzi mailowych,
  • przygotowywanie korespondencji,
  • przygotowywanie zebrań wspólnot mieszkaniowych.

Wymagania

  • ukończona uczelnia lub kurs z zakresu zarządzania nieruchomościami,
  • obsługa komputera,
  • prawo jazdy,
  • obsługa programu dla zarządców.
  • Może to być osoba po skończonej uczelni.

Oferujemy

Wynagrodzenie zostanie ustalone podczas kwalifikacji w zależności od umiejętności kandydata.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

AD NIERUCHOMOŚCI sp.o.o.

Administrator nieruchomości, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie bieżącego nadzoru nad obiektem, lub grupą obiektów o określonym charakterze; kamienicą, osiedlem mieszkaniowym, ośrodkiem rekreacyjnym, budynkiem o zastosowaniu przemysłowym lub halą produkcyjną czy magazynem. W zależności od rodzaju obiektów podległych osobie obsadzonej na tym stanowisku, jej codzienne obowiązki będą ...
Praca Administrator Nieruchomości