Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator systemów IT

Arriva Polska Sp. z o. o.

Warszawa

261 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Zarządzanie i administrowanie systemami monitorowania systemów
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę sieciową (logiczną i fizyczną)
  • Zarządzanie i administrowanie serwerami MS Windows
  • Administrowanie domenami ActiveDirectory
  • Zarządzanie i administrowanie systemami kopii zapasowych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Zarządzanie Serwerami
  • Wyznaczanie standardów konfiguracji serwerów i stacji roboczych
  • Wyznaczanie standardów sieci LAN/WAN
  • Testowanie nowych rozwiązań
Oczekujemy:
  • Min. 3 lata doświadczenia w administrowaniu serwerami Windows 2008/2012/2016.
  • Doświadczenie w administracji ActiveDirectory
  • Znajomości: WSUS, WDS, DNS, DHCP i inne
  • Administracja infrastruktury sieciowej (switche, routery, firewalle)
  • Posiadasz znajomość systemów: VEEAM, VMware, Hyper-V
  • MS SQL2012 (znajomość bardzo mile widziana)
  • Chęć poznawania nowych rozwiązań
Oferujemy:
  • Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój osobisty.
  • Bardzo ciekawą pracę w środowisku transportu publicznego, wykorzystującym najnowsze technologie.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • System premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

Poznaj stanowisko: Administrator Systemów Informatycznych

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Administrator Systemów Informatycznych Praca Administrator Systemów Informatycznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (861)
Wałbrzych (54)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (123)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (912)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2129)
Radom (168)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (158)
Nysa (59)