Administrator Systemów IT

Crowe Advartis Accounting

Warszawa

25 dni temu

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych (m.in.MFA, MS Cloud)
  • Rozwój systemów monitoringu aplikacji oraz baz danych
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości działania infrastruktury zgodnie z obowiązującymi procedurami ISO 27001

Ponadto osoba na tym stanowisku będzie miała  styczność z:

  • Administracją serwerami Windows 2008-2016 (AD, DHCP, Exchange, inne usługi), Linux
  • Administracją VMWare/ESXi
  • Administracją siecią LAN, WAN, VPN (zarządzenie routerami i switchami Cisco), UTM;
  • Administracją backupami

Wymagania:

  • znajomość i doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań MFA (warunek konieczny);
  • znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft (m.in. Exchange online, Sharepoint, Azure)
  • znajomość baz danych ORACLE, MSSQL; POSTGRESQL
  • Znajomość rozwiązań jak Docker, Corosync
  • znajomość rozwiązań monitoringu systemów i infrastruktury
  • znajomość technologii VMWare/ESXi;
  • umiejętność szybkiego diagnozowania usterek i ich naprawę;
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów komputerowych;
  • doświadczenie w uczestnictwie w projektach biznesowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się oraz sporządzanie dokumentacji;
  • oczekujemy 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w kilkuosobowej grupie, chęć dzielenia się wiedzą;
  • profesjonalne podejście do pracy, odpowiedzialność;
  • umiejętność samodzielnego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość systemu operacyjnego Linux (RHEL/CentOS, usługi typu DNS/WWW);
  • znajomość rozwiązań backupowych (MS SCCM DPM, Backupexec)
  • znajomość zagadnień sieciowych w oparciu o protokół TCP/IP o`raz umiejętność budowy i zarządzania infrastrukturą sieciową (VPN, routing statyczny i dynamiczny);
  • praktyczna znajomość sprzętu CISCO;
  • znajomość UTM Palo Alto ;
  • znajomość rozwiązań McAfee, Kaspersky, DLP, MDM;
  • Chęć rozwoju wiedzy z Oracle, DB2

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę

Poznaj

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Praca Administrator Systemów Informatycznych