Administrator Systemów w Dziale Billingu

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

Miejsce pracy: Warszawa
AL/ASB/PS/105/0421
Twoje Zadania:
  • Zapewnienie ciągłości pracy oraz rozwiązywanie codziennych problemów związanych z działaniem systemów informatycznych odpowiedzialnych za realizację usług klientów prepaid, mix, klientów abonamentowych (Internet i głos), klientów cyfrowej platformy TV, obsługę cykli billingowych i płatności bankowych
  • Monitorowanie dostępności i wydajności systemów
  • Monitorowanie zawartości logów i alarmów oraz tworzenie własnych narzędzi.
  • Zgłaszanie problemów oraz sugestii potrzebnych do modyfikacji systemów
    w szczególności polegających na poprawie pojemności i wydajności
  • Udział w procesie testów nowych wersji aplikacji oraz implementacji nowych rozwiązań w środowisku produkcyjnym
  • Wsparcie użytkowników oraz kontakt z dostawcami
  • Instalacja nowych wersji oprogramowania i poprawek
  • Współpraca przy przygotowywaniu konfiguracji dla nowych produktów
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji oraz raportowanie działalności
    z zakresu powierzonych zadań
  • Współpraca w projektach z innymi komórkami w Spółce przy opracowywaniu koncepcji rozwiązań dla nowych funkcjonalności systemów
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Znajomości technologii bazodanowych ORACLE/MSSQL oraz konstruowania zapytań języka SQL lub procedur bazodanowych
  • Umiejętność posługiwania się Linux/Unix (pisanie skryptów shell’owych)
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu systemami billingowymi/płatności lub CRM
  • Gotowość do pełnienia dyżurów telefonicznych poza standardowymi godzinami pracy w trybie 24/7/365
Oferujemy:
  • Praca w największej grupie kapitałowej w kraju
  • Dobra atmosfera, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze, sekcje tematyczne)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj Polkomtel Sp. z o.o.

Cyfrowy Polsat S. A., którego częścią jest Polkomtel Sp. z o.o. i Netia S.A. to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce. Współpraca w ramach grupy medialno-telekomunikacyjnej daje nam możliwości przedstawienia unikalnej oferty, a przed pracownikami stawia wyzwania związane z łączeniem potencjału różnorodnych linii biznesowych.

Proces rekrutacji

Krok Analiza aplikacji
Krok Rozmowa kwalifikacyjna
Krok Zakończenie procesu
Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Praca Administrator Systemów Informatycznych