Administrator Systemów

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

3 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
W/AL/KP/14/0121
Twoje Zadania:
  • Administracja systemami Linux
  • Pełnienie dyżurów telefonicznych 24 godz./dobę 7 dni w  tygodniu zgodnie z grafikiem
  • Planowanie zmian i nadzór nad ich wykonaniem oraz badanie ich wpływu na ciągłość i wydajność usług biznesowych
  • Sporządzanie technicznych ekspertyz (w tym planowanie obciążeń, kontrola parametrów)
  • Planowanie i implementacja środowisk dopasowanych do zakładanych parametrów, w tym budowa klastrów wysoko dostępnych, wirtualizacja, konteneryzacja oraz wdrażanie nowych rekomendowanych rozwiązań
  • Dbanie o niezawodność i bezpieczeństwo działania systemów
  • Weryfikacja i tworzenie wewnętrznych standardów i procedur
  • Udział w pracach zespołów analitycznych i projektowych
  • Wspieranie użytkowników w formułowaniu wymagań i w ich realizacji
  • Raportowanie działalności z zakresu powierzonych obowiązków
Nasze Oczekiwania:
  • minimum trzy lata doświadczenia w zakresie administracji systemami Linux  Ubuntu / Debian
  • dobrej znajomości języka skryptowego bash / python
  • znajomości systemów monitorowania: Nagios / Grafana / Prometheus / Collectd
  • znajomości narzędzi do automatyzacji i zarządzania infrastrukturą Puppet
  • podstawową znajomość wirtualizacji Proxmox / VMware
  • podstawową znajomość technologii konteneryzacji  Docker / Kubernetes
  • podstawową wiedzę w dziedzinie baz danych MySQL / Postgres / MongoDB
  • umiejętność konfiguracji oraz wykorzystywania narzędzi Nginx / Apache / Haproxy / Redis / Elasticsearch
  • język angielski pozwalający na zrozumienie dokumentacji technicznej
  • umiejętności korzystania z dokumentacji oraz chęci do rozwijania się i poszukiwania nowych rozwiązań
Mile widziane:
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilna praca w największej grupie kapitałowej w kraju
  • Dobra atmosfera, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze, sekcje tematyczne)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj Polkomtel Sp. z o.o.

Cyfrowy Polsat S. A., którego częścią jest Polkomtel Sp. z o.o. i Netia S.A. to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce. Współpraca w ramach grupy medialno-telekomunikacyjnej daje nam możliwości przedstawienia unikalnej oferty, a przed pracownikami stawia wyzwania związane z łączeniem potencjału różnorodnych linii biznesowych.

Proces rekrutacji

Krok Analiza aplikacji
Krok Rozmowa kwalifikacyjna
Krok Zakończenie procesu
Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...
Praca Administrator Systemów Informatycznych