Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk Biznesowy (Biuro Zarządzania Projektami)

eService Sp. z o.o

Warszawa

174 dni temu

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. powstało w 1999 roku i obecnie jest najszybciej rozwijającą się firmą umożliwiającą akceptację kart płatniczych oraz rozliczanie transakcji elektronicznych w Polsce. Podstawowa działalność firmy obejmuje autoryzację oraz rozliczanie transakcji dokonanych za pomocą kart Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club i American Express w złotówkach, a także w ponad 30 innych walutach za pomocą Dynamic Currency Conversion (DCC). Sieć akceptacji eService liczy ponad 130 tysięcy terminali POS. Spółka oferuje też szeroki wachlarz dodatkowych produktów i usług, takich jak doładowanie telefonów komórkowych, programy lojalnościowe, karty podarunkowe, wypłacanie gotówki za pomocą terminala POS (Cash Back) oraz możliwość rozliczania płatności internetowych przy wykorzystaniu zarówno kart jak i przelewów. eService Sp. z o.o. należy do EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie osób do Biura Zarządzania Projektami (Project Management Office). Zespół PMO odpowiada za projekty realizowane przez eService zarówno w Polsce jak i za granicą, a w jego skład wchodzą kierownicy projektów oraz eksperci specjalizujący się w analizie biznesowej, optymalizacji procesów i kompleksowym zarządzaniu portfelem projektów. W ramach biura współpracujemy ze wszystkimi departamentami firmy, partnerami biznesowymi eService oraz zewnętrznymi dostawcami, mając na uwadze założone cele strategiczne oraz najwyższą jakość usług.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

Przygotowanie projektów na etapie poprzedzającym realizację:

  • analiza projektów biznesowych i technologicznych pod kątem wykonalności
  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych zmian oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym
  • przygotowywanie wstępnych planów i kosztorysów projektów we współpracy z innymi działami w organizacji
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i rozwiązań w celu planowania i weryfikacji kosztorysów
  • współpraca z wewnętrznymi ekspertami oraz menedżerami poszczególnych komórek organizacyjnych w celu opracowania rozwiązań

Wsparcie projektów na etapie realizacji:

  • pełnienie roli analityka wiodącego, koordynującego pracę analityków w różnych obszarach organizacji w przypadku większych projektów
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej w tym wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • dokumentowanie istniejących procesów oraz przygotowywanie propozycji ich modyfikacji

Zadania dodatkowe:

  • konsultacje i wsparcie kadry zarządczej w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego wynikających z realizowanych w spółce przedsięwzięć i projektów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: nauki ścisłe, ekonomia, ekonometria, finanse, informatyka, inżynieria oprogramowania)
  • co najmniej 3 lata doświadczenia, jako analityk biznesowy lub konsultant w obszarze płatności
  • zdolność myślenia analitycznego
  • znajomość rynku finansów i płatności elektronicznych, w tym regulacji oraz wymogów organizacji płatniczych (VISA, Mastercard i inne)
  • znajomość modeli biznesowych i platform technologicznych funkcjonujących na rynku płatności poparta kilkuletnim doświadczeniem
  • znajomość procesów biznesowych stosowanych w firmach zajmujących się płatnościami elektronicznymi, w tym procesów finansowych, operacyjnych oraz IT
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość UML i BPMN
  • znajomość metodologii BABOK
  • doświadczenie w pracy z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji (do poziomu zarządu) oraz międzynarodowym środowisku
  • obsługa pakietu Microsoft Office
Oferujemy:
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • rozwój profesjonalny w międzynarodowym otoczeniu spółek z Grupy EVO
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w przyjaznym i  profesjonalnym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet świadczeń socjalnych
  • owocowe wtorki, chill roomy i dobrą kawę

Poznaj

eService Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Czy wiesz, że 56% Polaków woli płatności bezgotówkowe, a jedynie 31% wybiera gotówkę? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 38 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla ponad 230 tys. terminali POS, również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

Proces rekrutacji

KrokWyślij CV
KrokWeryfikacja zgłoszeń
KrokSpotkajmy się
KrokZaprezentuj swoje umiejętności
KrokCzas na decyzję
Krok Dołączasz do eService

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk Biznesowy jest swoistym spoiwem łączącym, poprzez analizę i opis projektów, dwa światy: zagadnienia IT i biznes. Funkcjonuje na granicy tych dwóch obszarów i dba o to, by rozwiązania IT były dopasowane do biznesowych potrzeb klientów. Do jego obowiązków należy gromadzenie i analiza wymagań klientów oraz udział w opracowaniu optymalnych rozwiązań dla projektów i ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (724)
Wałbrzych (51)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (170)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (932)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (50)
Mazowieckie:
Warszawa (2108)
Radom (89)
Płock (57)
Opolskie:
Opole (192)
Nysa (55)