Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk Biznesowy

CORTEN MEDIC

Warszawa (Ursynów)

21 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2235648, z dnia 2019-01-21

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. Corten Medic rozpoczęło swoja działalność w 1993 roku. Działania firmy opierają się na stałym dostosowywaniu się do potrzeb Pacjentów, ciągłej trosce o ich zdrowie, jak również promocję zdrowia wśród Pacjentów i ich rodzin. Aby sprostać tym wymaganiom firma wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia chorych, unowocześnia bazę sprzętową, usprawnia stosowane technologie medyczne, zaś pracownicy zarówno medyczni jak i pozostały personel dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje

pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa (Ursynów)

Opis stanowiska

  • monitorowanie i analiza raportów sprzedażowych
  • opracowywanie ofert handlowych dla działu handlowego
  • dostarczanie raportów, analiz na potrzeby zarządu
  • tworzenie i analiza opłacalności poszczególnych inwestycji
  • udział w tworzeniu planów sprzedażowych i zarządzanie budżetem działu
  • wsparcie w obsłudze kontraktów z NFZ oraz rozliczaniu klientów biznesowych

Wymagania

  • absolwent lub student ostatniego roku studiów wyższych
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość programu Excel (opcjonalnie znajomość baz danych, np. SQL)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość systemu medycznego: OptiMed, Optimed NXT, lub KS-Somed
  • zainteresowanie branżą medyczną

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • szkolenia i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest CORTEN MEDIC.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (691)
Wałbrzych (45)
Legnica (82)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (183)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (187)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (28)
Mazowieckie:
Warszawa (1892)
Radom (129)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (206)
Nysa (54)