Analityk Biznesowy

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.

Warszawa

5 dni temu

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o., firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla Ministerstwa Finansów, poszukuje do swojego zespołu:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
  • Udział w projektach IT w roli analityka biznesowego
  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań biznesowych
  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT oraz odpowiedzialność za ich jakość i spójność
  • Weryfikacja wymagań pod kątem możliwości implementacji w systemie (przy współpracy z programistami)
  • Dokumentowanie istniejących procesów, przygotowywanie propozycji ich modyfikacji oraz projektowanie nowych procesów w oparciu o notacje BPMN
  • Prowadzenie spotkań warsztatowych z Klientami
  • Pomoc analityczna na etapie testów akceptacyjnych
Profil idealnego kandydata:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Matematyka, Fizyka, Informatyka
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie modelowania procesów biznesowych z wykorzystaniem notacji BPMN
  • Znajomość UML
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie analizy wymagań użytkownika, utrzymaniu i rozwoju systemów, wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Mile widziana znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Mile widziana znajomość Microsoft Dynamics AX 2012
  • Umiejętność tworzenia wymagań biznesowych, zarządzania ich wersjami i cyklem życia
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wymagań / analitycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy
Analityk Biznesowy jest swoistym spoiwem łączącym, poprzez analizę i opis projektów, dwa światy: zagadnienia IT i biznes. Funkcjonuje na granicy tych dwóch obszarów i dba o to, by rozwiązania IT były dopasowane do biznesowych potrzeb klientów. Do jego obowiązków należy gromadzenie i analiza wymagań klientów oraz udział w opracowaniu optymalnych rozwiązań dla projektów i ...
Praca Analityk Biznesowy