Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk ds. Controllingu

Generali

Warszawa

253 dni temu

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup
finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie.
Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów.
Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie
tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SPE/1801/913/1794
Zakres obowiązków
  • analizy szkodowe i cykliczne raportowanie wyników;
  • analityczne wsparcie procesu likwidacji szkód;
  • analizy ad-hoc z obszaru szkód;
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania mechanizmów raportujących;
  • dostarczanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu analizy danych.
Oczekujemy
  • wykształcenia wyższego, mile widziani absolwenci kierunków: Matematyka, Ekonomia, Metody ilościowe, Statystyka, bądź pokrewnych;
  • min. 2 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku pracy;
  • znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • min. dobrej znajomość SQL;
  • znajomość programu SAS, w tym języka programowania 4GL;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;
  • dokładności, rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • konsekwencji w podejmowanych działaniach;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali);
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Poznaj

Generali

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług zarówno dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Controllingu

Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Specjalista ds. Controllingu Praca Specjalista ds. Controllingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (830)
Wałbrzych (61)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (194)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (990)
Tarnów (66)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2186)
Radom (182)
Płock (54)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)