Analityk ds. wsparcia sprzedaży
LEVEL WORK
Warszawa
6 000 - 8 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
6 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Analiza danych sprzedażowych po kanałach sprzedaży, asortymencie, grupach produktowych, regionach, punktach odbioru
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych analiz oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę sprzedaży
  • Analiza danych zakupowych vs. dane sprzedażowe oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę struktury magazynu
  • Sporządzanie raportów z wiekowania magazynów
  • Bieżąca analiza danych rynkowych
  • Udział w procesie planowania sprzedaży
  • Udział w tworzeniu modelu płynności krótkoterminowej
  • Weryfikacja danych systemowych i eliminacja ewentualnych błędów
  • Udział w projektach usprawnień w w/w obszarze.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość systemu COMARCH ERP XL, Comarch B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Excell
  • Mile widziana znajomość SQL i VBA
  • Udokumentowane doświadczenie w wielowymiarowej analizie produktowej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów: kartę sportową, bony świąteczne, opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o odpowiedz na ogłoszenie przez przycisk aplikuj.

Rekrutacje prowadzi: LEVEL WORK AGENCJA HR nr Certyfikatu 10944/17663
www.levelwork.pl
ZAPEWNIAMY WYŻSZY POZIOM ZATRUDNIENIA !

TYLKO SPRAWDZENI PRACODAWCY!

Należymy do programu: „ Rekomendowany Pracodawca” oraz „Strefy Przyjaznej Rekrutacji”

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).