Analityk DWH

Core Services Sp. z o.o.

Wrocław

12 dni temu

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do dwóch projektów w branży finansowej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Najważniejsze obowiązki:
  • Udział w projektach związanych z Hurtownią Danych,
  • Analiza i rekomendacje usprawnień procesów analizy danych i ich raportowania,
  • Administrowanie aplikacjami na poziomie biznesowym.
Idealny kandydat posiada:
  • Minimum rok doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku,
  • Znajomość SQL i baz danych Oracle,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz zdolności analityczne,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Chęć rozwoju,
  • Znajomość funkcji analitycznych oraz implementacji logiki w formie zapytań SQL,
  • Umiejętność modelowania danych i świadomość wpływu modelu na wydajność,
  • Znajomość tematyki relacyjnych i nierelacyjnych baz danych.
Oferujemy:
  • Długoterminowa współpraca,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
  • Opiekę dedykowanego opiekuna administracyjnego.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Core Services Sp. z o.o., miejsce wykonywania działalności – ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy i jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Poznaj

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Poznaj stanowisko: Analityk Danych
Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Praca Analityk Danych