Analityk Działu Treasury

Dr Gerard Sp. z o.o.

Warszawa

411 dni temu

WIĘCEJ RAZEM

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją sprzedaży wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek w Polsce i na świecie. W Polsce posiada 2 zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku ciastek.

 

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Analityk Działu Treasury
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
 • Przygotowywanie nowych i aktualizacja cyklicznych raportów płynności finansowej
 • Wsparcie procesu płatności oraz windykacji i rozliczania należności, w tym należności zagranicznych
 • Analizy poziomów należności i zobowiązań w grupie
 • Tworzenie i dostosowywanie istniejących narzędzi raportujących dla Działu Treasury
Oczekujemy:
 • 1-2 letniego doświadczenia w analizach finansowych
 • Wykształcenia wyższego finansowego/ekonomicznego
 • Doświadczenia w branży FMCG
 • Doskonałej znajomości Excela, Power pointa
 • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
 • Mile widziane doświadczenie w Dziale Treasury
Oferujemy:
 • Umowę o pracę
 • Pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku
 • Dobrą atmosferę pracy
 • Pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie 
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z  ustawą z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)"

Dr Gerard sp. z o.o. żąda podania od kandydata jedynie takich danych osobowych, które wskazane są w obowiązujących przepisach prawa.
 1. Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez Dr Gerard sp. z o.o. (czyli danych innych niż imię/imiona i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg zatrudnienia, obywatelstwo, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.
 2. Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez Dr Gerard sp. z o.o. także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres roku od momentu wyrażenia zgody.”

  Każdą ze zgód (z punktu 1 i z punktu 2) możesz z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić skontaktuj się z nami poprzez następujący e-mail: RODO@drgerard.eu lub listownie na adres: Dr Gerard sp. z o.o., ul. Radzyńska 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
 3. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Poznaj

Dr Gerard Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy 
Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Praca Analityk Finansowy