Poszukujemy osób na stanowisko:
- Okresowa sprawozdawczość wyników finansowych Grupy Kapitałowej w tym Towarzystwa Ubezpieczeniowego;
- Kontrola finansowa realizacji budżetu w spółkach należących do Grupy;
- Współpraca z departamentem księgowym przy wdrażaniu polityki rachunkowej Grupy w spółkach zależnych;
- Raportowanie wyników finansowych w układzie zarządczym;
- Analizy finansowe na potrzeby wprowadzania nowych produktów;
- Tworzenie analiz ad hoc na potrzeby osób zarządzających.
- Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu: ekonomii, finansów;
- Min. 3-5 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale kontrolingu, audycie lub podobnym;
- Doświadczenie w pracy w towarzystwie ubezpieczeniowym będzie dodatkowym atutem;
- Znajomość programów finansowo-księgowych oraz narzędzi wspomagających proces planowania i kontrolingu;
- Bardzo dobra znajomość komputera MS Office, w tym biegła MS Excel;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność skutecznej pracy pod presją czasu.
- Stabilną pracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
- Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia,
- Miłą i przyjazną atmosferę.
Poznaj
LUX MED Sp. z o.o.
ul. Szturmowa 2
02-678 Warszawa
Dlaczego warto?
Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie.
Zapewniamy pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 3 000 000 Pacjentów.
Opinie o pracodawcy
-
-
Lek. med. Hanna Dolińska
Internista, Kierownik Medyczny
W pracy spędzamy dużą część życia, więc ważne jest dla mnie to, że w LUX MED mamy dobrą atmosferę i zgrany zespół, który pomaga sobie nawzajem. Firma jest nastawiona na Pracownika, stale się rozwija i posiada wiele placówek, dzięki czemu lekarze mogą pracować w dogodnej dla siebie lokalizacji.
-
-
Marta Szura
Kierownik Działu Pielęgniarskiego
Zostałam pielęgniarką, by otaczać opieką innych. Praca w Grupie LUX MED zapewnia mi dobre warunki do pomagania Pacjentom. Dla mnie to pracodawca pierwszego wyboru.
-
-
Sebastian Prządka
Kierownik Działu Obsługi Pacjenta
W ciągu sześciu lat pracy w LUX MED mogłem zdobywać doświadczenie na kilku różnych stanowiskach. Dzięki szerokim możliwościom rozwoju, każdy znajdzie tu odpowiednie miejsce dla siebie. Cieszę się, że teraz ja mogę motywować swój zespół do działania.