Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk Finansowy

Essilor Optical Laboratory Polska

Warszawa / Annopol

8 dni temu

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu, światowego lidera branży optycznej – Grupy Essilor International z siedzibą we Francji, istniejącej przeszło 160 lat na rynku.  Jesteśmy światowym liderem w swojej branży w zakresie innowacyjności technologii oraz produktów.

Od 2002 roku produkujemy w Warszawie najwyższej jakości soczewki okularowe na indywidualne zamówienia naszych klientów. Naszą kluczową misją jest poprawiać jakość widzenia poprzez zapewnienie dostępu do innowacyjnych produktów wysokiej jakości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. W naszym warszawskim laboratorium mieści się również Centrum Dystrybucji gotowych soczewek oraz opraw okularowych, które dostarczamy naszym klientom w całej Europie. Laboratorium recepturowe w Warszawie zatrudnia ok. 550 osób.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa / Annopol
Do Twoich obowiązków w szczególności należeć będzie m.in.:
  • przygotowywanie raportów kosztowych i analiza odchyleń od budżetu
  • uczestniczenie w tworzeniu budżetów i forecastów
  • monitorowanie wydatków inwestycyjnych
  • udział w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych
  • udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych i raportów dla GUS
Aby z powodzeniem realizować zadania w tej roli oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego ekonomicznego, mile widziane z zakresu finansów przedsiębiorstw lub rachunkowości lub pokrewne
  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowiskach o podobnym profilu
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w pracy (warunek konieczny)
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (Excel – poziom zaawansowany)
  • umiejętności analitycznego myślenia, analizy i interpretacji dużej ilości danych
  • zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów w dynamicznej organizacji
  • umiejętności pracy pod presją czasu połączonej z bardzo dobrą organizacją pracy oraz ustawiania priorytetów,
  • komunikatywność oraz nastawienie na współpracę i wymianę informacji w zespole połączone z wysoką kulturą osobistą
  • umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem oraz Klientem zewnętrznym i wewnętrznym
Jako Pracodawca oferujemy:
  • nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w Europie
  • moc wyzwań połączona z różnorodnością a tym samym możliwości wszechstronnego rozwoju
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów
  • pracę w profesjonalnym zespole o zbliżonych kompetencjach oraz w swobodnej atmosferze

Aplikację prosimy przesłać za pomocą przycisku

Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 3 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul Annopol 3. Ponadto informujemy, że:

  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na stanowisko Analityk Finansowy oraz na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 8 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Analityk Finansowy Praca Analityk Finansowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Essilor Optical Laboratory Polska.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (782)
Wałbrzych (59)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (105)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (959)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (2077)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (186)
Nysa (69)