Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk Finansowy

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

21 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 7-11-52262

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy działającej w obszarze automotive, poszukujemy Kandydata gotowego objąć stanowisko Analityka Finansowego.

Zakres zadań:
  • Analiza i raportowanie odchyleń od zakładanych planów.
  • Projektowanie i wprowadzanie optymalizacji z zakresie zarządzania finansami.
  • Udział w tworzeniu budżetu, z analizą i monitorowaniem jego realizacji.
  • Tworzenie skonsolidowanych raportów.
  • Zarządzanie danymi.
  • Współpraca z zespołami księgowymi.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe: księgowość, analiza finansowa lub pokrewne.
  • Adekwatne doświadczenie w obszarze finansów / księgowości / analizy finansowej.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Zaawansowana znajomość MS Excel.
  • Wysoce rozwinięta analityczność myślenia.
  • Proaktywna postawa wobec obowiązków w pracy.
  • Doświadczenie w pracy na SAP lub HFM jest widziane jako plus.
Informacje dodatkowe:
  • Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in.: wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony świąteczne
  • Zapewnione miejsce parkingowe w centrum Bielska- Białej
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych
  • Szansa dołączenia do globalnego, rozwijającego się zespołu Analityków Finansowych.
  • Okazja do zdobycia doświadczenia na gruncie współpracy z Plant Controllerami fabryk Klienta.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Analityk Finansowy Praca Analityk Finansowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (742)
Wałbrzych (59)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (982)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2299)
Radom (173)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (77)