Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk Finansowy

Cyfrowy Polsat S.A.

Warszawa

22 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/AL/LIB
Opis stanowiska:
  • Udział w procesach planistycznych spółek
  • Udział w księgowym zamknięciu miesiąca
  • Monitorowanie ponoszonych kosztów, weryfikacja zgodności z budżetem
  • Wykonywanie analiz, raportów oraz wspieranie w tworzeniu informacji zarządczej
  • Wsparcie kadry Kierowniczej spółek w podejmowaniu decyzji
  • Udział w projektach controlingowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne/finanse/ księgowość)
  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego (MS Excel, Access)
  • Mile widziana znajomość SQL
  • Wiedza z zakresu rachunkowości
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz rozwiązywania problemów pod presją czasu
  • Umiejętność analizy, syntezy i przetwarzania danych
  • Inicjatywa, kreatywność, wnikliwość i rozwinięte zdolności komunikacyjne
Oferujemy:
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pracę nad ciekawymi, niestandardowymi projektami
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Analityk Finansowy Praca Analityk Finansowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (647)
Wałbrzych (58)
Legnica (123)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (231)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (1995)
Radom (178)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (55)