Analityk Finansowy

Cyfrowy Polsat S.A.

Warszawa

16 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/KWJS
Opis stanowiska:
  • Uczestnictwo w procesie budżetowania - modelowanie przychodów i kosztów usług świadczonych klientom Grupy Kapitałowej (m.in. telewizja cyfrowa, telefonia komórkowa, internet komórkowy i stacjonarny)
  • Monitorowanie i kontrola wykonania zatwierdzonego budżetu
  • Wykonywanie analiz, raportów oraz tworzenie informacji zarządczej, wspierających kadrę kierowniczą spółek Grupy w podejmowaniu decyzji
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat, preferowane magisterskie) na kierunkach finansowych (ekonomia, finanse, zarządzanie) lub ścisłych (matematyka, fizyka, informatyka), ewentualnie ostatni rok studiów (praca na cały etat)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Praktyczna, średniozaawansowana znajomość MS EXCEL (m.in. tabele przestawne, funkcje wyszukiwania)
  • Mile widziana umiejętność programowania w VBA oraz umiejętność posługiwania się zapytaniami SQL (tworzenie, modyfikacja, generowanie raportów)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
Oferujemy:
  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju (m.in. marki Cyfrowy Polsat, Plus, Plush)
  • Możliwość zdobycia cenionego na rynku pracy doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy od praktyków branży dostawców usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych.
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze na produkty Grupy Kapitałowej)

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.