Analityk finansowy

BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o.

Chorzów

13 dni temu

BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. od ponad 30 lat istnieje na rynku ogólnopolskim świadcząc usługi inwestycyjno - remontowe oraz konsultingowe. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Wymagania względem kandydata:
  • doświadczenie w sporządzaniu analiz finansowych, biznes planów lub wycen przedsiębiorstw,
  • biegła znajomość Pakietu Office (głównie: Excel i PowerPoint),
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • skuteczna komunikacja, zarówno w kontaktach ze współpracownikami jak i z Klientami,
  • duża samodzielność, odpowiedzialność za realizowane zadania,
  • rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.
Zakres obowiązków:
  • analizowanie danych przekazanych przez Klientów,
  • przygotowanie wniosków / raportów z przeprowadzonych analiz finansowych, sporządzanie wycen przedsiębiorstw,
  • przygotowanie analiz rynkowych - branżowych w zależności od potrzeb projektu,
  • aktywny udział w projektach, współpraca z innymi członkami zespołu projektowego (m.in.: kierownik projektu, analityk finansowy, rzeczoznawca majątkowy, radca prawny, biegły sądowy w zakresie wycen przedsiębiorstw).
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o dogodne formy współpracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • udział w prestiżowych projektach realizowanych również dla największych przedsiębiorstw działających w Polsce.
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie szkoleń, kursów, studiów podyplomowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Firma Budoserwis istnieje nieprzerwanie od ponad 20 lat. Spółka Budoserwis jest prężnie działającym ośrodkiem konsultingowym oraz inwestycyjno-remontowym. Jest jedną z pierwszych firm z kapitałem polskim, która w latach 90-tych była zaangażowana w procesy restrukturyzacyjne przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w usługach doradczych z zakresu wycen, analiz i ekspertyz oraz zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę rynku nieruchomości.