Analityk finansowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa

41 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa | Numer ref.: AFI/001/OMA

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka

Oferta:

  • Umowa o pracę na zastępstwo - około 1,5 roku
  • Wynagrodzenie 6 000-8 000 zł brutto/mies. w zależności od doświadczenia
  • Praca w godzinach 08:00-16:00
  • Dodatkowe benefity - m.in. dofinansowanie pakietu medycznego, karty sportowej, oferty promocyjne na zajęcia językowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - min. 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Mile widziana znajomość SQL, MsAccess, ERP
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywność i zaangażowanie

Zadania:

  • Analiza i prezentacja wyników finansowych, handlowych i operacyjnych
  • Przygotowywanie raportów finansowych oraz operacyjnych
  • Praca z dużą ilością danych zarówno ustrukturyzowanych, jak i rozproszonych oraz weryfikacja ich poprawności
  • Generowanie wniosków i rekomendacji w oparciu o posiadane dane
  • Monitorowanie poziomu realizacji planów sprzedaży, analiza rynku
  • Aktywny udział w procesie budżetowania i prognozowania
  • Wsparcie w procesach optymalizujących koszty
  • Udział w bieżących projektach oraz w procesie zamknięcia miesiąca
  • Zapewnienie spójności danych między funkcjonującymi w firmie systemami operacyjny
  • Bieżące wsparcie dla Partnerów Biznesowych

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy
Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Praca Analityk Finansowy