Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Architekt - Asystent / Asystentka Architekta

Recruit Europe

Jawor, Legnica

7 dni temu

Międzynarodowa firma budowlana poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Asystent / Asystentka Architekta - Design. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole.

Miejsce pracy: Jawor, Legnica

Opis stanowiska:
  • koordynowanie projektu z klientami, podwykonawcami projektującymi,
  • koordynowanie wszystkich czynności zewnętrznych architektów i inżynierów,
  • przygotowywanie rysunków architektonicznych,
  • wyjaśnianie instrukcji wydawanych przez klientów i przygotowywanie szkiców i innych dokumentów do zatwierdzenia przez klientów,
  • wykonywanie badań i sporządzanie ocen wykonalności,
  • analiza rysunków sporządzanych przez inżynierów i architektów oraz przygotowywanie szkiców i/albo projektów potrzebnych do opracowania "projektów wstępnych (preliminary)", "projektów podstawowych (basic)", "dokumentów do wniosku o pozwolenie", "dokumentów ofertowych" i "szczegółowych planów wykonania",
  • drukowanie, kopiowanie, dystrybucja i rejestrowanie rysunków i dokumentów,
  • sporządzanie zestawień rysunków i dokonywanie tygodniowej kontroli i przeglądu,
  • przygotowywanie specyfikacji do planów budowy,
  • sprawdzanie zgodności sporządzanej dokumentacji dotyczącej przedsięwzięcia z przepisami prawa i innymi regulacjami,
  • kontakty z władzami samorządowymi i administracją rządową,
  • egzekwowanie harmonogramów realizacyjnych i sporządzanie sprawozdań o postępach w wykonywaniu planów projektowych,
  • zapewnianie wczesnego ostrzegania o potencjalnych problemach i podejmowanie działań mających na celu przeciwdziałanie im,
  • kontrolowanie i zarządzanie wszelkimi zmianami wprowadzanymi przez klientów i innych,
  • wspieranie nadzoru placu budowy (kontrola jakości),
  • sporządzanie szkiców i rysunków niezbędnych do realizacji na placu budowy,
  • wspieranie promocji nowych projektów,
  • wszelkie prace biurowe konieczne do wykonania ww. zadań.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość jęz. angielskiego.
  • REVIT,
  • BIM.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV w języku angielskim na adres: info@recruit.com.pl

Uwaga: Please send English CV in Word format.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Recruit Europe is International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Belgium, Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!

Poznaj stanowisko: Architekt

Architekt - realizator zleceń na realizacje obiektów architektonicznych. Zawód architekta jest trudny do zdefiniowania, należy do zawodów interdyscyplinarnych. Do architektów zalicza się: artystów, inżynierów, kierowników budowy, urbanistów, ruralistów, architektów krajobrazi oraz architektów wnętrz. Osoba na ...
Architekt Praca Architekt

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Recruit Europe.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (75)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (274)
Toruń (200)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (826)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2268)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (79)