Architekt / Konstruktor / BIM Koordynator (Asystentka / Asystent)

FRESCON

Łódź

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 3347762, z dnia 2020-05-30

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Zarządanie projektami zakresu BIM rodzaju architektury, konstrukcji, wielobranżowych oraz 3D/4D animacji procesów budowlanych
  • Modelowanie 3D w systemie BIM
  • Praca przy harmonogramach budowlanych przez pomocy ogrogramowań rodzaju BIM
  • Miejsce pracy: Możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Łodzi według uznania z możliwościa wyjazdów zagranicznych

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, samodzielność
  • Doświadczenie w modelowaniu 3D
  • Doświadczenie w koordynacji prac z zakresu BIM mile widziane
  • Znajomość programów Autodesk Revit oraz AutoCAD
  • Znajomość programów Autodesk Navisworks lub Synchro będą dodatkowym atutem
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie, język niemiecki mile widziany
  • Chęć do nowych wyzwań oraz rozwijania swoich umiejętności w nowych programach oraz zawodowych doświadczeń

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku oraz udział przy ambitnych i ciekawych projektach z Polski, Irlandii oraz Niemiec
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie BIM
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami

Preferujemy rozmowę kwalifikacyjną w formie online.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".