Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Assistant Product Manager

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole

36 dni temu

Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:

Main responsibilities:

  • Management of the excursions system: adding new excursions (local tours and activities in over 30 countries), changing and updating information about products, monitoring of reservation panel;
  • Contacting clients and suppliers to inform about reservations;
  • Responding to customer inquiries;
  • Sales and booking reporting;

Wymagania:

Requirements:

  • Proficiency in English and Polish – a necessary requirement;
  • 1-2 years of experience - travel industry or customer service experience preferred;
  • Great communication skills - ability to effectively build relationships and communicate through a variety of communication channels;
  • Time management skills and ability to multi-task effectively;
  • Attention to detail;
  • Persistence when facing challenging situations;
  • Good knowledge of MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Bachelor Degree  in tourism is a plus but not required.

Oferujemy:

We offer:

  • Opportunity to be a part of innovative project in travel industry and work for the biggest tour operator in Poland;
  • Contract of employment and benefits: co-financing for private health care, Multisport and life insurance;
  • Holiday discounts for employees and their families;
  • Workplace in the city center.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (786)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (261)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (918)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (2210)
Radom (182)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (72)