Zobacz więcej ofert pracy

Asystent Agenta Celnego

iHub Centrostal Łódź S.A.
Łódź, ul. Brukowa 24
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
17 dni temu

Ogłoszenie numer: 8913643, z dnia 2024-04-10

Miejsce pracy: Łódź, ul. Brukowa 24

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i weryfikacja zleceń
  • Obsługa klientów
  • Przygotowywanie zgłoszeń celnych
  • Kontakt z organami celnymi

Wymagania

  • Wiedza z prawa celnego
  • Znajomość HUZAR
  • Umiejętność pracy z komputerem i MS Office
  • Znajomość angielskiego
  • Dokładność i odpowiedzialność
  • Skrupulatność i dbałość o jakość
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Prawo jazdy B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bonusy za efektywność
  • Szkolenia zawodowe
  • Ciekawe wyzwania
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do Multi Sport i posiłków
  • Równe traktowanie

Poznaj

iHub/Centrostal to nowoczesna infrastruktura magazynowo-przeładunkowa zlokalizowana w centrum Polski, wyposażona w dwie własne bocznice kolejowe, magazyny celne terminal kontenerowy.

iHub/Centrostal świadczy kompleksowe usługi w zakresie magazynowania, przeładunków (w tym przeładunków multimodalnych, ciężkich, gabarytowych) spedycji krajowej i międzynarodowej oraz obsługi celnej.

iHub/Centrostal to rzetelny i odpowiedzialny partner oferujący zróżnicowane usługi logistyczne dostosowane do potrzeb klientów. Naszą strategią biznesową jest budowanie trwałych relacji biznesowych, korzystnych dla obu stron.