Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Architekta

MAD

Bielsko-Biała

170 dni temu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: AAR/BB/12/17/PA

Murapol Architects Drive to spółka projektowa wchodząca w skład Grupy Murapol, która od 16 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym.

Opis stanowiska:
  • Uczestnictwo w procesie projektowym od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • Współudział w opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • Przygotowywanie analiz chłonności pod kątem możliwości inwestycyjnych działki
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad - warunek
  • Mile widziana znajomość programu Revit
Oferujemy:
  • Udział w realizacji dużych, wieloetapowych projektów mieszkaniowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca w przyjaznym zespole z dużym doświadczeniem zawodowym
  • Prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, możliwość uczestnictwa w kursach językowych i szkoleniach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Murapol, wymienione na stronie: https://www.murapol.pl/images/spolki.pdf, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którąkolwiek spółkę z Grupy Murapol. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pełna treść obowiązku informacyjnego dostępna jest TUTAJ.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (47)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (147)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1889)
Radom (63)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (21)