Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystent / Asystentka - Administrator / Administratorka Biura Budowy
EPCM Executive Search
Gliwice
asystent
rekrutacja online
43 dni temu

Dla Generalnego Wykonawcy z kapitałem międzynarodowym, zaangażowanego w realizację na terenie całego kraju obiektów kubaturowych / przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/ki – Administratora/ki Biura Budowy. Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych oraz stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji. Istnieje możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, oraz możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale.

Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Prowadzenie biura budowy firmy;
  • Przygotowanie i kontrola dokumentacji;
  • Prowadzenie bieżących spraw administracyjnych na budowie;
  • Wspomaganie kierownictwa budowy w tworzeniu dokumentacji;
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby budowy;
  • Kompletowanie dokumentacji podwykonawczej;
  • Pomoc w kontaktach z klientem;
  • Nadzór nad utrzymywaniem standardów firmy.
WYMAGANIA:
  • Ukończone studia wyższe;
  • Doświadczenie w pracach administracyjno-księgowych;
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku – mile widziane;
  • Umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio komunikatywnym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najszybciej rozwijających się spółek na rynku;
  • Możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów i ekspertów.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.