Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Biura w Dziale It

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Warszawa

6 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znasz bardzo dobrze pakiet MS Office,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu min. komunikatywnym,
  • dobrze planujesz swoją pracę i umiesz pracować pod presją czasu,
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować w zespole,
  • cechują Cię zaangażowanie, skrupulatność i wytrwałość w dążeniu do celu.
Twoje zadania:
  • przygotowujesz zamówienia i zlecenia oraz weryfikujesz i rozliczasz podwykonawców z realizowanych prac,
  • prowadzisz dokumentację i sprawujesz kontrolę nad poprawnością protokołów i faktur,
  • nadzorujesz proces otwarcia sklepów w zakresie IT,
  • pracujesz nad optymalizacją wykonywanych procesów,
  • ściśle współpracujesz z Działem Księgowości.
Mamy dla Ciebie:
  • pracę w miejscu doskonałej lokalizacji z dogodnym dojazdem (Galeria Wileńska),
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem

Poznaj

Poznaj Carrefour Polska

Pracownicy Carrefour Polska to kilkanaście tysięcy specjalistów w różnych dziedzinach. Jesteśmy otwarci na trendy, technologie, a przede wszystkim na ludzi. Pasjonujemy się handlem i produktami. Chcemy zmieniać nawyki żywieniowe zarówno naszych klientów, jak i swoje własne. To nasza ambicja!

Opinie o pracodawcy

Agnieszka Hernik

Specjalista Skanowania

Codziennie stawiam czoła wyzwaniu jednoczenia i szkolenia moich współpracowników, ponieważ lata doświadczeń pokazały mi, że w pracy zespołowej jest największa siła i motywacja do działania.

Kinga Wilczyńska

Menedżer w Dziale Handlowym

Moją pasją jest moda. W pracy udaje mi się połączyć zamiłowanie do estetyki wyglądu z możliwościami, jakie dają nam rozwijające się media społecznościowe i narzędzia marketingowe.

Więcej

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie aplikacji przez kandydata
KrokKontakt z kandydatem
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Propozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)