Asystent / Asystentka Biura

XERVON Polska Sp.z o.o.

Piaseczno

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 4214690, z dnia 2021-02-23

Firma XERVON Polska to firma z wieloletnią tradycją świadcząca kompleksowe usługi  w zakresie montażu rusztowań i izolacji ciepłochronnych dla przemysłu na terenie Polski  i Europy.

Obecnie do Centrali Spółki poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • realizacja bieżących zadań biurowo - administracyjnych
  • zaopatrzenie biura w materiały biurowe
  • zapewnienie sprawnego i terminowego obiegu dokumentów
  • organizacja spotkań / szkoleń / wyjazdów
  • obsługa gości i klientów firmy
  • stała współpraca z biurem Spółki w Niemczech
  • wsparcie pracy biura w Niemczech w zakresie obowiązujących przepisów oraz obsługi pracowników

Wymagania

  • bardzo dobra znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywność i otwartość na ludzi
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i efektów pracy
  • przyjazne warunki pracy, z możliwością zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka