Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Centrum Dystrybucyjnego

British American Tobacco Polska Trading Spółka z o.o.

Kielce

49 dni temu

British American Tobacco to jedna z wiodących firm branży tytoniowej w Polsce i na świecie. Sprzedajemy nasze produkty w ponad 200 krajach świata. W Polsce od 26 lat dostarczamy konsumentom takie produkty jak Rothmans, Pall Mall, Lucky Strike, Vogue, Nevada. Posiadamy w Augustowie jedną z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Jesteśmy firmą stabilną i rozwijającą się, odnosimy sukcesy biznesowe i stale inwestujemy w rozwój naszych pracowników, produktów i obsługę naszych Klientów.

Miejsce pracy: Kielce
Poszukujemy osoby:
  • z bardzo dobrą komunikacją i umiejętnością współpracy w zespole,
  • z umiejętnością samodzielnej i dokładnej organizacji pracy,
  • z praktyczną znajomością MS Excel, MS Office, systemu CRM.
Zakres obowiązków:
  • wsparcie Kierowników Sprzedaży w bieżącej organizacji i obsłudze administracyjnej biura w regionie,
  • obsługa porannej infolinii w regionie, przyjmowanie zgłoszeń od Kierowników,
  • obsługa wszelkich działań w systemie CRM, przygotowywanie raportów w programie Excel,
  • współpraca z usługodawcami zewnętrznymi (kurier, ochrona, firma sprzątająca), współpraca z działami wewnętrznymi firmy,
  • przygotowywanie raportów w programie Excel, zarządzanie obiegiem dokumentacji firmowej, przygotowanie prezentacji
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w zgranym zespole oraz pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki,
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie, od poniedziałku do piątku.

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (851)
Wałbrzych (53)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (208)
Toruń (117)
Lubelskie:
Lublin (211)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (908)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2127)
Radom (145)
Płock (45)
Opolskie:
Opole (160)
Nysa (68)