Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Doradcy ds. Nieruchomości

Vilea Property Boutique

Warszawa

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2417565, z dnia 2019-04-26

Vilea Property Boutique to agencja nieruchomości obsługująca rynek nieruchomości luksusowych i nieruchomości premium na terenie Warszawy.

Praca w naszej agencji daje wiele satysfakcji – piękne wnętrza, ciekawi ludzie, wiedza z wielu dziedzin. Złóż swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszerzamy nasz zespół o osoby pełne zaangażowana, energii i wiary w sukces. Stawiamy na etykę, jakość, innowacyjność i ciągły rozwój. Zależy nam na tym, by nasi pracownicy byli kompetentni i chętnie wykonywali swoją pracę, dlatego zapewniamy atrakcyjny system wynagradzania, szkolenia oraz przyjazną atmosferę pracy.

Jako Asystent/-ka Doradcy ds. Nieruchomości będziesz wspierać Agentów Nieruchomości w ich codziennej pracy. To dzięki Tobie Agenci mogą skoncentrować się na tym co najistotniejsze – zapewnianiu naszym Klientom doskonałej obsługi.

Podstawowe zadania to wsparcie w zakresie:

  • przygotowywania niezbędnych dokumentów
  • marketingu ofert
  • przygotowywania i koordynacji transakcji
  • przygotowywania nieruchomości do sprzedaży/wynajmu oraz sesji zdjęciowych
  • prezentowania nieruchomości
  • informowania klientów o statusie ofert i przebiegu transakcji
  • sprawowania pieczy nad  kalendarzem agentów
  • uzupełniania bazy danych

Wymagania

Skontaktuj się z nami jeśli:

  • charakteryzuje Cię pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną
  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne, lubisz kontakt z klientem i pracę z ludźmi
  • nie jest Ci obcy MS Office
  • znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym
  • interesujesz się rynkiem nieruchomości
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś czynnym kierowcą

Oferujemy

  • niezwykle ciekawą pracę i możliwości rozwoju
  • atrakcyjne biuro oraz niezbędne, nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • intuicyjny system informatyczny wspierający pracę i ułatwiający obsługę klientów
  • stawiamy na rozwój personelu, oferujemy udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach branżowych
  • zapewniamy wsparcie profesjonalistów z różnych dziedzin
  • przyjemną atmosferę pracy wśród osób wzajemnie się wspierających

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (71)
Legnica (109)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (912)
Tarnów (100)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2313)
Radom (175)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (76)