Asystent / Asystentka ds. Administracji

WITTCHEN S.A.

Palmiry

30 dni temu

WITTCHEN to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych.

Firma rodzinna notowana na GPW.

www.wittchen.com

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Palmiry pod Warszawą, 20 minut busem WITTCHEN z Metra Młociny
Opis stanowiska:
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie serwisu i remontów w salonach,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie otwarć nowych salonów,
  • nadzór nad prawidłowym oraz terminowym przebiegiem prac wykonawczych,
  • bieżąca współprca z przełożonym w zakresie prowadzonych projektów,
  • współpraca z przedstawicielami centrów handlowych,
  • weryfikacja i wprowadzanie faktur do systemu,
  • przygotowywanie kwartalnych zestawień,
  • współpraca z Managerami Regionalnymi oraz Kierownikami salonów.
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatny parking dla pracowników lub dojazd firmowym busem z metra Młociny,
  • dostęp do benefitów pozapłacowych: karta Multisport i prywatna opieka medyczna,
  • zniżki na produkty firmowe,
  • wsparcie zespołu.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach (ul. Gdańska 60, 05-152 Palmiry) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Palmiry. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu powstania marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. Firma posiada rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż produktów dla klientów instytucjonalnych, prężnie rozwija działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. W 2010 roku firma została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością WITTCHEN Sp. z o.o. w spółkę WITTCHEN Spółka Akcyjna.

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Praca Asystent/ka ds. Administracji