Asystent / Asystentka ds. Kadr [rekrutacja online]

Contract Administration Sp. z o.o.

Wrocław

3 dni temu

Contract Administration jest firmą specjalizującą się w administracji płac i kadr, obecną na polskim rynku od 30 lat. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji pomagamy na co dzień w obsłudze kadrowo-płacowej kilkuset klientom z różnych branż.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wsparcie specjalistów w realizacji usług kadrowych dla klientów
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych oraz udzielanie informacji w oparciu o dane w systemie
  • Wsparcie w prowadzeniu akt osobowych
  • Administrowanie dokumentacją kadrową oraz ich archiwizacja
  • Pomoc w przygotowywaniu standardowej dokumentacji kadrowej
  • Pomoc przy ewidencji czasu pracy, urlopów i innych nieobecności
  • Pomoc przy ewidencji i monitorowaniu terminów badań, szkoleń BHP, umów o pracę
  • Sporządzanie raportów kadrowych
  • Kontakt z klientem wg potrzeb

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju w obszarze administrowania kadrami
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych będzie znaczącym atutem

Oferujemy:

  • Dogodną lokalizację
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Grupa Advartis

Dlaczego warto wybrać Advartis?

Advartis to grupa spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadr i płac, audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu biznesowego oraz usług prawnych.

Nasze marki:
  • Crowe
  • Contract Administration
  • TGC Corporate Lawyers
Pracujemy dla polskich i międzynarodowych firm, także dla największych globalnych marek. Nasz model współpracy z klientami jest oparty na relacjach, z wieloma z nich współpracujemy od ponad 20 lat.

Proces rekrutacji w Advartis

Krok Aplikacja przez zakładkę Kariera
Krok Selekcja CV
Krok Zaproszenie na rozmowę
Krok Złożenie oferty i finalizacja procesu rekrutacji
Krok Szkolenia onboardingowe

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka