Asystent / Asystentka ds. koordynacji stanów magazynowych
Tubes International Sp. z o.o.
Poznań
asystent
pełny etat
umowa o pracę
5 dni temu

Tubes International Sp. z o. o.
Ul. Bystra 15 a
61-366 Poznań

 

poszukujemy pracownika:

Asystent / Asystentka ds. koordynacji stanów magazynowych
Miejsce pracy:Poznań

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę

 

Opis stanowiska:
 • obsługa procesów zachodzących w obszarze objętym planowaniem zapasów,
 • nadzorowanie i realizacja bieżących zamówień na stan,
 • kontrola terminów dostaw, stanów magazynowych i optymalizacja zapasu,
 • współpraca z działem zakupów,
 • współpraca z oddziałami,
 • udział w projektach dotyczących gospodarki magazynowej.
Wymagania:
 • wykształcenie średnie lub wyższe ( preferowane logistyka lub pokrewne),
 • doświadczenie nie jest wymagane,
 • wysoko rozwinięte umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
 • dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
 • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
 • zaawansowana znajomość MS Office (Excel)
 • mile widziane doświadczenie w programie SAP/IFS,
Oferujemy:
 • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 25-letniej pozycji na rynku
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • pakiety medyczne na umowę na czas nieokreślony
 • miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacyjnym Tubes International sp. z o.o.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Tubes International sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Bystrej 15a, KRS: 0000124055, NIP: 7810046084, REGON: 630115103, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000124055.
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem: iod@tubes-international.com
Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Tubes International sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, np. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do zakończenia procesu rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Tubes International sp. z o.o.. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji.
Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Tubes International sp. z o.o.
Aplikuj teraz

Poznaj

Tubes International Sp. z o.o.

 

Tubes International jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań dla każdej gałęzi przemysłu. Firma od 1993 roku oferuje specjalistyczne produkty w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz hydrauliki siłowej stale rozszerzając swoją ofertę. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu Tubes International zbudowało szeroką sieć sprzedaży – współpracując od początku z cenionymi międzynarodowymi producentami, zapewniając produkty najwyższej jakości pod względem technicznym jak również bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Tubes International stale poszerza swoją sieć dystrybucji poprzez rozwój swoich oddziałów oraz działań on-line zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.