Asystent / Asystentka ds. Rekrutacji i szkoleń [rekrutacja online]
Crowe Poland
Warszawa
asystent
rekrutacja online
6 dni temu

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od 30 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie do naszych zespołów jest poszukiwany:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • udział w procesie Onboardingu nowych pracowników,
  • udział w budowaniu i rozwijaniu procesów i standardów z obszaru HR, w tym m.in.: techniczne przygotowanie szkoleń, czy zadania z zakresu EB,
  • współpraca z zespołem w celu wypracowania efektywnych metod pracy.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dostępność ok. 80h w miesiącu.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Dogodna lokalizacja
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Crowe?

Jesteśmy częścią grupy spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od blisko 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audytu, doradztwa podatkowego oraz konsultingu biznesowego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, także dla największych globalnych marek. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 130 krajach na całym świecie.

Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. 80 proc. naszego zespołu to kobiety, ta proporcja zachowana jest również wśród kadry managerskiej. Zapewniamy realne możliwości rozwoju, aż 1/3 naszych managerów zaczynała współpracę z nami od stanowisk asystenckich.

Proces rekrutacji w Crowe

Krok Aplikacja przez zakładkę Kariera
Krok Selekcja CV
Krok Zaproszenie na rozmowę
Krok Złożenie oferty i finalizacja procesu rekrutacji
Krok Szkolenia onboardingowe