Asystent / Asystentka ds. Rekrutacji

PBSG Spółka Komandytowa

Szczecin

46 dni temu

Ogłoszenie numer: 3372382, z dnia 2020-05-29

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG Limited. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie do działu rekrutacji zagranicznych w Szczecinie poszukujemy odpowiedniego kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • wsparcie specjalistów w realizacji bieżących rekrutacji,
  • selekcja aplikacji,
  • weryfikacja dokumentów nadesłanych przez kandydatów,
  • kontakt telefoniczny z kandydatami do pracy za granicą,
  • sprawdzanie kwalifikacji zawodowych i językowych kandydatów (język angielski),
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń,
  • tłumaczenie dokumentów.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • zaangażowanie pracowitość i dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • możliwość nabycia doświadczenia w dziale rekrutacji w firmie o wyrobionej marce na rynku pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • pracę ze stałym wykorzystaniem języka angielskiego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji
Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...
Praca Konsultant ds. Rekrutacji