Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka ds. Rezerwacji (branża turystyczna)

Calan Human Capital Sp. Z o.o.

Warszawa

127 dni temu

Ogłoszenie numer: 2013883, z dnia 2018-07-17

CALAN jest międzynarodową firmą consultingową, specjalizująca się w profesjonalnych usługach z zakresu podatków, księgowości, payroll, IT, doradztwa personalnego oraz biznesowego. Naszymi Klientami są głównie międzynarodowe firmy z różnych branż, zwracające się do nas z uwagi na wysoki standard świadczonych usług.

Obecnie prowadzimy rekrutację do jednego z naszych działów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 3096/RA/2018

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesów operacyjnych i rezerwacji odnośnie wynajmu lokalizacji (również międzynarodowych).
  • Codzienna komunikacja z klientem ( zapytania gości, wnioski).
  • Dokonywanie rezerwacji hotelowych, aktualizacja bazy danych.
  • Rozwój i zarządzanie Systemem Zarządzania Rezerwacjami (RMS).
  • Obsługa i nadzór RMS w celu maksymalizacji liczby rezerwacji oraz dochodów hoteli.
  • Raportowanie w celu modyfikacji i ulepszania RMS, procedur i dokumentacji.
  • W razie potrzeby wsparcie działów Calan.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku z branży hotelarskiej lub pośredniej.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office 365, w szczególności Excel i Word.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego wymóg konieczny.
  • Język francuski lub inny – będzie dodatkowym atutem.
  • Dbałość o szczegóły, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.
  • Zaangażowanie w zapewnienie usług na najwyższym poziomie.
  • Wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie i dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji i międzynarodowym środowisku.
  • Ciekawe wyzwania.
  • Możliwość samorozwoju.
  • Wysoką kulturę pracy.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych

Specjalista do spraw rezerwacji hotelowych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą organizującą proces rezerwacji pobytów w imieniu klientów krajowych i międzynarodowych. Stanowisko funkcjonuje przede wszystkim w firmach zajmujących się organizacją wyjazdów służbowych dla firm i zleceniodawców indywidualnych. Specjalista realizuje szereg formalności związanych z pobytem klienta w danym miejscu w danym ...
Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych Praca Specjalista ds. Rezerwacji Hotelowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (787)
Wałbrzych (54)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (174)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (200)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (1869)
Radom (152)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (156)
Nysa (59)