Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka ds. telefonicznej obsługi klienta flotowego

mBank S.A.

Warszawa

32 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Asystent/ Asystentka ds. telefonicznej obsługi klienta flotowego mLeasing

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: SPE/039/0319
Twój zakres zadań będzie wyglądał następująco:
  • telefoniczna obsługa klienta flotowego (związana m.in. z organizacją napraw pojazdów oraz pomocy Assistance)
  • rejestracja szkód w systemie informatycznym
  • scanowanie dokumentów i podpinanie do systemu informatycznego
  • prowadzenie korespondencji z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • praca z systemami informatycznymi (INFOEKSPERT, AUDATEX)
Masz to COŚ?
  • lubisz pracę z klientem
  • potrafisz nawiązywać relacje i oferować pomoc
  • wiedza dotyczące likwidacji szkód komunikacyjnych i ubezpieczeń komunikacyjnych jest mile widziana
  • swobodnie pracujesz z komputerem i pakietem MS Office
  • pracujesz samodzielnie, z odpowiedzialnością i zaangażowaniem
Mamy dla Ciebie:
  • umowę zlecenie zawierającą stawkę godzinową i bonusem za każdy wystawiony dokument

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Asystent Klienta

Asystent Klienta to stanowisko samodzielne, osoba ta pełni funkcję doradcy klienta. Wymagania wobec asystentek/asystentów są duże. Pracownik na tym stanowisku odpowiada za wprowadzanie danych do systemu operacyjnego, obsługę klientów wewnętrznych i zewnętrznych, wsparcie pracy innych osób w firmie, okresowe przygotowywanie sprawozdania z wykonywanej pracy oraz obsługa korespondencji i aktywna sprzedaż ...
Asystent Klienta Praca Asystent Klienta