Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Działu Prawnego

ALAB laboratoria Sp. z o.o.

Warszawa

3 dni temu

Alab  Laboratoria Sp. z o.o.  to  ogólnopolska  sieć  laboratoriów  diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 18 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 85 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 2500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • zapewnienie bieżącej obsługi prawników w zakresie prowadzonych projektów (w tym obsługa korespondencji, spotkań, łączenie rozmów telefonicznych, aktualizacja informacji w bazach danych),
  • wspieranie całego zespołu w porządkowaniu dokumentacji prawnej,
  • koordynacja obiegu dokumentów, przygotowywanie pism,
  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów,
  • współpraca z innymi działami firmy w koordynacji obiegu dokumentów „prawnych” oraz ich archiwizowaniu,
  • wspieranie działu windykacji w przygotowywaniu pism oraz bieżąca kontrola aktywności i efektywności działań windykacyjnych.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze prawnym,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach,
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole,
  • nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu,
  • energia, otwartość i komunikatywność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o niekwestionowanej pozycji na rynku,
  • dużo ciekawej i różnorodnej pracy,
  • dobrą atmosferę,
  • umowę o pracę,
  • kartę Multisport oraz możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników, ich rodzin
  • możliwość przystąpienie do grupowego ubezpieczenia na życiu
  • dofinansowanie do pakietu opieki medycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji  za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.)."

Poznaj

Wciąż rosnąca sieć laboratoriów firmy ALAB laboratoria Sp. z o. o. obejmuje obecnie blisko sto placówek działających na terenie dużych miast i okolic. Są one zlokalizowane w Szpitalach różnej wielkości, w tym w Szpitalach Klinicznych oraz Instytutach. Laboratoria świadczą usługi dla Publicznych i Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej. Nadzór merytoryczny sprawują specjaliści z II stopniem specjalizacji. Laboratoria wyposażone są w najwyższej klasy aparaturę diagnostyczną, laboartoryjny system informatyczny klasy LIS łączący wszystkie laboratoria w jedną sieć a także posiadają własny transport. Zatrudniają one ponad 450 osób wysoko wykwalifikowanego personelu, w tym także z I i II stopniem sepcjalizacji z diagnostyki laboratoryjnej, analityki kliniecznej, mikrobiologii oraz konsultanów ds zakażeń szpitalnych.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)