Asystent / Asystentka Obsługi Pacjenta

LUX MED Sp. z o.o.

Kraków

6 dni temu

          

Asystent / Asystentka Obsługi Pacjenta
Miejsce pracy: Kraków

Praca w Centrum Medycznym Grupy LUX MED w Krakowie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę Pacjenta w tym rezerwację i rejestrację usług medycznych.

 


Oczekiwania:
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Łatwość nawiązywania relacji, empatia, odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce, na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, nauka języka angielskiego, akcje prozdrowotne, konkursy);
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole;
  • Realne możliwości rozwoju poprzez udział w licznych rekrutacjach wewnętrznych;
  • Pakiet szkoleń powitalnych oraz warsztatów ogólnorozwojowych.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV

wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

 

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

 


Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

LUX MED Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny 
Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...
Praca Konsultant Telefoniczny