Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka oddziału

mBank S.A.

Kraków

17 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez firmę zewnętrzną
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Asystent/Asystentka oddziału mLeasing

miejsce pracy: Kraków, Nr ref.: SKW/047/0419

Zakres obowiązków:

  • obsługa asystencja zespołu handlowców z segmentu Detal/Pojazdy oraz transport, maszyny, urządzenia)
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów leasingu,
  • informowanie klientów o warunkach i zasadach zawierania umów leasingowych, przygotowywanie ofert, umów leasingu, umów sprzedaży,
  • kompletowanie teczek dokumentacji leasingowej,
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych.

Poszukujemy osoby, która ma:

  • min. średnie (preferowane wyższe) wykształcenie ekonomiczne, finansowe lub techniczne,
  • doświadczenie w branży leasingowej lub finansowej,
  • znajomość usług / produktów finansowych ze szczególnym uwzględnieniem leasingu,
  • podstawowa wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego i handlowego,
  • umiejętność pracy w MS Office,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność współpracy i budowania relacji z innymi,
  • wysoka kultura osobista,
  • skuteczność i odpowiedzialność.

Jesteś studentem studiów zaocznych i wieczorowych?

Na tym stanowisku pogodzisz naukę z pracą.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w mLeasing

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (55)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (945)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2183)
Radom (170)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (93)