Asystent / Asystentka Specjalisty ds. Analiz Ruchu Kolejowego

Databout sp. z o.o.

Warszawa

31 dni temu

Firma Databout sp. z o. o. (www.databout.pl) do 20 kwietnia 2020 była częścią międzynarodowej grupy WYG (www.wyg.com), od blisko 20 lat świadczymy usługi projektowe oraz doradcze w branży inżynieryjnej, obecnie koncentrując swoją aktywność w Polsce wokół projektów związanych z transportem lądowym, środowiskiem oraz energetyką.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteś asystentem z aspiracjami? Na pewno masz pracę, ale możesz mieć jeszcze lepszą! Zapraszamy do przesłania CV – poznajmy się i porozmawiajmy o pracy lub współpracy!

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
  • udział w realizacji projektów dotyczących m.in. strategicznego planowania rozwoju transportu kolejowego, analiz wykonalności inwestycji infrastrukturalnych,
  • modelowanie mikrosymulacyjne ruchu kolejowego w programie RailSys,
  • kontakt z klientem,
  • udział w opracowaniu finalnych raportów dla klientów firmy.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub ostatni rok studiów w zakresie specjalizacji: sterowanie ruchem kolejowym, torowej, logistyce transportu kolejowego lub pokrewnej kolejowej,
  • znajomości MS Office, szczególnie MS Excel,
  • zdolności analitycznych i umiejętności logicznego myślenia,
  • zdolności organizacyjnych,
  • samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności inżynierskiej,
  • prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca).
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programu RailSys/OpenTrack,
  • umiejętność posługiwania się programami z rodziny CAD,
  • zainteresowanie tematyką kolejową,
  • dobra znajomość j. angielskiego.
Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • umowę o pracę / umowa zlecenie,
  • pracę przy ciekawych projektach infrastrukturalnych zarówno w aspekcie projektowym jak i doradczym,
  • pracę w młodym zespole,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość dołączenia do międzynarodowej organizacji o najwyższych standardach pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w firmie o wieloletniej tradycji i międzynarodowym zasięgu,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • współpracę z profesjonalnym oraz zgranym zespołem,
  • kartę multisport,
  • pakiet medyczny.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Databout sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: hr@databout.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Databout przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz https://rodo.databout.pl/rodo_kandydaci.html

Poznaj

Databout to niezależna firma zatrudniająca ekspertów, planistów i inżynierów współpracujących ze sobą we wszystkich aspektach współczesnego środowiska. Nasze szerokie doświadczenie pomaga klientom w rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów i przekształcaniu ekscytujących pomysłów w rzeczywistość. Ponadto w naszej pracy stosujemy najnowsze metody z dziedziny data science, aby dostarczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania szybko i precyzyjnie.

Nasze doświadczenie projektowe w Polsce sięga roku 1999 – czasu dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki i infrastruktury, a także transformacji społeczeństwa w kierunku świadomości ekologicznej. Od ponad 20 lat zapewniamy doradztwo w zakresie realizacji projektów finansowanych ze środków prywatnych oraz publicznych krajowych a także unijnych. Nasze usługi inżynieryjne obejmują sektory transportu, energetyki i środowiska.

Łączymy wiedzę ekspercką z różnych dziedzin z doświadczeniem, a dzięki naszej siedzibie w Warszawie i czterem innym biurom regionalnym zlokalizowanym w południowej Polsce (Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów) jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno klientów publicznych, jak i prywatnych w całym kraju, mając na uwadze lokalne uwarunkowania. Jednocześnie nasza platforma databout.tools jest dostępna dla każdego.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Transportu
Specjalista ds. Transportu zajmuje się ustalaniem tras przejazdu pojazdów. Rozlicza również i ewidencjonuje zużycie paliwa.Dba również o terminowe wykonywanie przeglądów technicznych i napraw firmowego transportu. Podejmuje również działania zmierzające do optymalizacji czasu przejazdu towaru do klienta. Do jego obowiązków należy również optymalizacja i kontrola kosztów, jak ...
Praca Specjalista ds. Transportu