Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Spedytora Morskiego

ROHLIG SUUS Logistics SA

Kraków

43 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe i inne),
  • Młody zespół i dobrą atmosferę.
Zadania:

Wymienione niżej obowiązki Pracownik wykonywał będzie w ścisłej współpracy ze spedytorem:

  • Przyjmowanie zleceń spedycyjnych i nadzór nad ich realizacją,
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z Klientami i podwykonawcami firmy,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej.
Oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra obsługa programu EXCEL,
  • Zainteresowanie tematyką rynku transportowego oraz zagadnieniami związanymi z frachtem morskim,
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży TSL (praktyki, staże),
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (966)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2276)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (93)