Asystent / Asystentka Spedytora (spedycja drogowa międzynarodowa)

PBSG Spółka Komandytowa

Szczecin

53 dni temu

Ogłoszenie numer: 3749964, z dnia 2020-10-12

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, poszukuje odpowiedniego kandydata / kandydatki  zainteresowanych podjęciem pracy w oddziale firmy w Szczecinie na stanowisku:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Wsparcie Spedytorów w realizacji zadań na platformie Klienta,
  • Wyszukiwanie ładunków za pośrednictwem giełd transportowych,
  • Obsługa zleceń transportu międzynarodowego dla obecnych Klientów firmy,
  • Monitorowanie realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość dostaw.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Odpowiedzialność, operatywność, zaangażowanie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej formie, w zależności od preferencji kandydata / kandydatki,
  • Dobrą atmosferę pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka