Asystent / Asystentka w Dziale Prawnym

WITTCHEN S.A.

Palmiry

6 dni temu

Wittchen S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznych, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję

,,Twórcze i eleganckie budowania marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Palmiry pod Warszawą, 20 minut busem WITTCHEN z Metra Młociny
Zakres obowiązków:
  • sporządzanie projektów umów oraz zmian do umów cywilnoprawnych
  • zajmowanie się sprawami korporacyjnymi (KRS, uchwały, pełnomocnictwa)
  • przygotowywanie projektów pism
  • prowadzenie korespondencji z urzędami, sądami, komornikami
  • archiwizacja dokumentów prawnych
Wymagamy:
  • absolwent lub student ostatniego roku studiów prawniczych
  • umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa handlowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • elastyczny czas pracy
  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach (ul. Gdańska 60, 05-152 Palmiry) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Palmiry. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu powstania marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. Firma posiada rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż produktów dla klientów instytucjonalnych, prężnie rozwija działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. W 2010 roku firma została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością WITTCHEN Sp. z o.o. w spółkę WITTCHEN Spółka Akcyjna.

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Praca Asystent/ka ds. Administracji