Asystent / Asystentka w wewnętrznym Dziale Obsługi Prawnej

Green Genius Sp. z o.o.

Warszawa

427 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie bieżącej obsługi prawnika oraz wspomaganie w zakresie prowadzonych projektów,
  • koordynacja obiegu dokumentów,
  • redakcja,  weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów,
  • aktualizacja informacji w bazach danych,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów.
Wymagania:
  • dyspozycyjność minimum 20 h/ tydzień, grafik do ustalenia,
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, mile widziane wykształcenie prawnicze lub administracyjne,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach,
  • nienagannej kultury osobistej, energii, otwartości, komunikatywności oraz zaangażowania.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • pracę przy stacji metro politechnika.
Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka