Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka w wewnętrznym Dziale Obsługi Prawnej

Green Genius Sp. z o.o.

Warszawa

26 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie bieżącej obsługi prawnika oraz wspomaganie w zakresie prowadzonych projektów,
  • koordynacja obiegu dokumentów,
  • redakcja,  weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów,
  • aktualizacja informacji w bazach danych,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów.
Wymagania:
  • dyspozycyjność minimum 20 h/ tydzień, grafik do ustalenia,
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów, mile widziane wykształcenie prawnicze lub administracyjne,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy w stresie i w szybko zmieniających się okolicznościach,
  • nienagannej kultury osobistej, energii, otwartości, komunikatywności oraz zaangażowania.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • pracę przy stacji metro politechnika.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)