Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Zarządu

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

88 dni temu

Ogłoszenie numer: 1976971, z dnia 2018-05-23

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

REKRUTACJA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

Opis stanowiska

Prace organizacyjno-administracyjne, w tym:

  • Wspieranie pracy Zarządu
  • Zbieranie oraz wstępne przetwarzanie informacji biznesowych na potrzeby Zarządu
  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem a działami
  • Umiejętność identyfikowania problemów i mierzenia się z nimi
  • Prowadzenie kalendarza wydarzeń
  • Organizacja spotkań i wyjazdów służbowych, w tym rezerwacja lotów, hoteli, restauracji na potrzeby Zarządu i Managerów firmy
  • Pomaganie innym w osiąganiu ich celów (wsparcie managerów firmy)
  • Redagowanie pism i komunikatów w tym w języku angielskim
  • Opieka nad przestrzenią publiczną biura m.in. salą konferencyjną, kafejką
  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność adaptacji i elastyczność oraz zaradność w każdej możliwej sytuacji;
  • Zdolność logicznego wiązania faktów
  • Inicjatywa oraz dynamika w realizacji wielu zadań jednocześnie
  • Otwartość na zmienność zadaniową i chęć zdobywania wiedzy w nowych obszarach
  • Takt i wysoka kultura osobista, dyplomacja
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałą i dynamiczną pracę w szanującym się zespole,

Szukamy osoby ambitnej, pozytywnie nastawionej i komunikatywnej, lubiącej różnorodność, która z pasją podchodzi do powierzonych zadań.

Poznaj

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dystrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Poznaj stanowisko: Asystentka Zarządu

Asystentka zarządu to osoba, która otrzymuje poważniejsze zadania niż sekretarka, jest to samodzielne stanowisko. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, ...
Asystentka Zarządu Praca Asystentka Zarządu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (674)
Wałbrzych (41)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (114)
Toruń (72)
Lubelskie:
Lublin (94)
Chełm (9)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (684)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1479)
Radom (54)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (107)
Nysa (6)