Asystent / Asystentka Zarządu

JDM Poland Sp. z o.o.

Warszawa

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 3117590, z dnia 2020-02-13

JDM Group Sp. z o.o. z powodzeniem działa na rynku świadcząc usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz agencji pracy tymczasowej. Świadcząc usługi dla rynku pracy, działamy z myślą o ludziach. Budujemy relacje, wychodząc naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom wszystkich naszych partnerów. Dbamy o ich potrzeby i poczucie bezpieczeństwa. Poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie, by dzielić się nimi w sposób odpowiedzialny.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego biura w Warszawie, nowego członka ekipy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wprowadzanie i analiza danych finansowych do programu księgowo-zarządczego;
  • przygotowywanie zestawień według potrzeb Zarządu;
  • rozliczenie delegacji służbowych;
  • prowodzenie kalendarza spotkań.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel;
  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości;
  • znajomość j.rosyjskiego lub ukraińskiego – warunek konieczny.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • 2200 zł netto na start;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wsparcie zespołu w każdej kwestii.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystentka Zarządu
Asystentka zarządu to osoba, która otrzymuje poważniejsze zadania niż sekretarka, jest to samodzielne stanowisko. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, ...
Praca Asystentka Zarządu