Asystent / Asystentka Zarządu
Pos Group sp. z o.o.
Kraków
asystent
8 dni temu

O POS Group

Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Naszą siłą, a zarazem motywacją, jest unikalny, doświadczony Zespół, który czerpie inspiracje z własnych doświadczeń oraz stałej obserwacji potrzeb współczesnego biznesu.

Aktualnie dla naszego kluczowego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Mile widziani studenci zaoczni

(Miejsce pracy: Kraków+ wyjazdy służbowe)

Zadania:
  • wsparcie organizacyjno- administracyjne
  • profesjonalne, proaktywne wsparcie w prowadzonych działaniach
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i redagowanie pism
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji
  • zadania ad hoc zlecone przez przełożonego
Oczekujemy:
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) – warunek konieczny
  • dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane
  • doskonałych zdolności organizacyjnych i analitycznych
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku
  • gotowości do podróży służbowych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • praca przy rozwojowych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV nie zapomnij zawrzeć klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma POS Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.

Poznaj

Profesjonalna obsługa firm w ramach outsourcingu oraz outsourcingu personalnego. Naszą misją jest przejmowanie kompleksowej obsługi poszczególnych segmentów przedsięwzięć naszych Klientów, od obsługi personalnej po pełne przejęcie odpowiedzialności za poszczególne działy. Zatrudniamy doświadczonych, wysokiej klasy specjalistów będących w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.