Asystent Biura / Asystentka Biura

Dermie Pharm Sp z o.o.Sp.k.

Łódź

47 dni temu

M’ONDUNIQ COSMÉTIQUES PROFESSIONNEL

to profesjonalna marka kosmetyczna z ugruntowaną pozycją na rynku należąca do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm, posiadającego centra badawcze i linie produkcyjne w różnych częściach Europy.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM MARKI POSZUKUJEMY OSÓB NA NASTĘPUJĄCE STANOWISKO:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • wsparcie w realizacji zadań biura
  • koordynacja obiegu dokumentów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • realizacja zamówień i obsługa klienta
  • wsparcie organizacji wydarzeń firmowych, eventów, spotkań
  • praca w dedykowanym programie (wprowadzanie danych do systemu, wprowadzanie zmian, fakturowanie, przygotowywanie analiz, raportów)
Wymagania:
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samoorganizacja pracy
  • znajomość programu Subiekt GT (mile widziane)
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją rynkową.
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz U. nr 133. poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka